Fotot/ “Gjatë karantinës kemi bërë shumë…”, Bebe Rexha tregon për jetën intime me të dashurin e saj

29/10/2020 20:06
Bebe Rexha me të dashurin

Bebe Rexha komentohej që nga muaji korrik për një romancë të re, por ajo vendosi ta ’zyrtarizonte’ atë në muajin shtator.

Në një foto ku kishte mbuluar portretin e partnerit, ajo i uronte ditëlindjen, të cilit i kishte dhuruar një makinë të markës Ferrari.

Nuk vonoi shumë dhe mediat e huaja zbuluan se i dashuri i saj i ri është Keyan Safyari.

Së fundmi këngëtarja ka treguar në një intervistë për “People” se si po i shkon lidhja e saj me Keyan. Këngëtarja ka treguar se ai është një njeri shumë i ëmbël dhe se e mbështet shumë.

“Ai është shumë i ëmbël dhe më mbështet, ai është thjesht i mrekullueshëm. Ai është në industrinë e argëtimit, por është në anën tjetër të saj, kështu që ai e kupton. Ai është atje në çdo moment për mua. Por nuk dua që fansat e mi të dinë shumë për këtë gjë, sepse unë jam nga ata persona që nuk dua të njihem për lidhjet e mia, por për artin tim. Por mendoj se kam gjetur vërtetë dikë që është shumë special dhe më bën të lumtur. Kështu që ndihem shumë me fat. Dhe ai është me fat- ai është më me fat“, ka thënë këngëtarja.

Ndërsa kur është pyetur se çfarë e bën lidhjen të funksionojë, Bebe është përgjigjur:

“Të kuptuarit dhe komunikimi janë shumë, shumë të rëndësishme dhe unë jam shumë transparente. Kështu që mendoj se ajo ç’ka është e rëndësishme për një lidhje është transparenca dhe komunikimi. Kjo është diçka e rëndësishme për jetën dhe marrëdhëniet“, tha Bebe.

Si e ka kaluar Bebe karantinën me të dashurin e saj?

“Kemi gatuar, kemi ngrënë dhe kemi bërë shumë s***”, është përgjigjur këngëtarja.

Më pas ajo ka shtuar se shpreson shumë që nëna e të dashurit të mos e lexojë intervistën, sepse e urren kur ajo flet për të tilla gjëra në media.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel