Në moshën 34-vjeçare, modelja Lauren Goodger vijon të mahnisë fansat me format e saj fizike.

Ajo madje nuk e ka problem as të postojë foto me ushqim, duke i bërë apel vajzave të reja që të mos e kenë problem ushqimin.

Dhe kësaj radhe Lauren dukej e pabesueshme kur doli të martën e veshur me një set stërvitje të ngjashëm që tregonte trupin e saj të tonifikuar.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel