Kendall Jenner dhe familja e saj po kalojnë një moment të bukur në plazh për festën e ditëlindjes së motrës Kim Kardashian.

Por modelja, 24 vjeçare, mahniti edhe një herë fansat e saj pasi postoi tre foto me bikini.

Teksa nuk kujdeset për kërcënimin e COVID-19, Kendall veshi një bikini të gjelbër dhe blu dhe nxorri në pah trupin perfekt.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel