Trendi i veshjes

Reçipetat me triko janë një trend që do të shihet gjithandej gjatë vjeshtës, falë kompanisë Khatie dhe stilistit francez Jacquemus.

Në pranverën e vitit 2019, Khaite debutoi në setin e thurur.

Jacquemus ndoqi shembullin, duke përfshirë trendin në shumë një pamje të gatshme për t’u veshur për koleksionin e pranverës 2020.

Aktorja Katie Holmes pastaj u pa në New York me të njëjtin trend. Në tetor 2020, Hailey Bieber u pa në një shëtitje me miken e saj Kendall Jenner, duke rikrijuar pamjen ikonë të Katie Holmes, por duke shfaqur pak më shumë.

Kylie Jenner, si personi që shpesh vendos trendet, u bashkua me trendin në Instagram këtë verë, duke veshur një sytjena të bardha të thurura, të shoqëruar me tuta dhe një triko të hapur sipër.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel