51 milionë klikime/ ‘Për’Puthen’ thyen rekord shikueshmërie, Bora Zemani falenderon ndjekësit…

28/10/2020 19:00

Emisioni ‘Për’Puthen’, ka regjistruar plot 51 milionë klikime në kanalin e Top Channel në ‘Youtube’, në më pak se dy muaj.

18 protagonistët kanë fituar pëlqimin e publikut, të cilët gozhdohen para ekranit për të parë se si njihen të rinjtë sot, si dashurohen, e si filtrojnë.

Publiku është gjithnjë pjesë e debateve, situatave të krijuara dhe dashurive të shfaqura, pasi me komentet e tyre janë suporti më i madh për këta të rinj.

Shifra e “frikshme” e klikimeve u komentua nga moderatorja Bora Zemani, e cila tha se ndihet krenare që janë kaq të ndjekur, kudo që ka shqiptarë.

 

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel