Pushimet për motrat seksi, Anna dhe Mandi Vakili, ende nuk kanë mbaruar.

Ata janë vendosur në pjesën me diell të globit, në Dubai, ku po shijojnë sërish pushimet. Anna hodhi një foto në ‘Snapchat’ udhëtimi i tyre, ku ekspozuan hiret e tyre.

30-vjeçarja e bërë e famshme në ‘Love Islander’, u shfaq tejet joshëse teksa pozoi me të motrën e saj dy vite më të vogël me bikini.  Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel