40-vjeçarja Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një set fotosh, ku shfaqet në bikini të ngushta, duke pozuar në breg të detit.

Ajo konsiderohet si gruaja më e bukur në botë dhe Kim Kardashian e ka dëshmuar se edhe me 40 vjet në supet e saj, ajo vazhdon të jetë në top-formë.

Kim ka zgjedhur të pozojë në një palë bikini që i zbulojnë të gjithë asetet perfekte.

Bashkangjitur fotografive ajo shkruan: “Kështu është të jesh 40 vjeç”!

FOTO GALERI
1/18

Top Channel