Loredana

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi i ka çuditur të gjithë me fotot e fundit kud alin në spah një sërë tatuazhesh që ka në trup.

Së fundmi, ajo publikoi me klipe këngët “Rockastar” dhe “Checka” të albumit të saj më të fundit. Në krahun e majtë, Loredana ka të vizatuar një drer me brirë, gjersa poshtë saj gjendet shëmbylltyra e një femre, e mbuluar me duar.

Ndërsa në të djathtin, 25-vjeçarja ka një gjysmëhënë dhe një thënie të shkurtër. Ndërkohë, në koleksionin e saj të tatuazheve nuk mungon edhe fjala “Hana” me shkronja të madhe, e që është një dedikim për vajzën e saj.

Krahu i djathtë i rap-artistes përmbyllet me një tatuazh, i cili është syri gjithçkapamës.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel