Oriola Marashi është një ndër modelet më seksi dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo njihet për format e saj trupore perfekte dhe për postimet provokuese që bën herë pas here në rrjetet sociale.

Një ditë më parë, modelja ka postuar në profilin e saj në “Instagam” një fotografi që i ka lënë gjithë fansat e saj pa fjalë. Ajo shfaqet e mrekullueshme në setin e ri fotografik që ka realizuar.

Në foton e fundit, Oriola mban veshur me një fustan të veçantë ngjyrë të zi, i cili kishte detaje në ngjyrë gold. Ndërkohë modelja ka zgjedhur që të pozojë mbi një kalë. Flokët e gjatë dhe me onde i kishte lënë të lëshuar, si dhe kishte bërë make up.

Si çdo postim tjetër, edhe ky ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente të shumta, ku fansat e kanë komplimentuar pafund.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel