Shfaqet nudo e tregon barkun e rrumbullakosur, modelja e njohur i ‘vë’ flakën ‘Instagramit’

26/10/2020 22:39

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, ka publikuar pamje ku i duket qartazi barku i rrumbullakosur.

Këto imazhe ajo i ka ndarë në rrjete soociale, ku ka marrë mijëra komente pozitive.

Modelja shihet me të brendshme, teksa mban me duar barkun. Pjesë e fotove, janë dhe imazhe ku modelja shihet tërësisht nudo.

Emily, e cila arriti famën nga klipi ‘Robin Thicke’s Blurres Lines’, po pret fëmijën së bashku me bashkëshortin, Sebastian Bear-McClard. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel