Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës private.

Edhe pse ajo është treguar gjithmonë mjaft e rezervuar, ka pasur momente që nuk ka mundur t’i shpëtojë mediave rozë.

Së fundmi Morena ka pranuar që është në një lidhje, por pa zbuluar më shumë detaje.

Këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale një foto, në të cilën shihet duke mbajtur dorën tek barku i saj dhe i ka paraprirë thashethemeve për një shtatzëni duke shkruar:

“Nuk jam shtatzënë, thjesht jam pa fjalë”.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel