Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, u bë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi në rrjete sociale, Arbana ka ndarë një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

 

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel