Dua Lipa

Në stinën e dimrit mund të bëni një ndryshim në veten tuaj duke e nisur me ngjyrën e flokëve.

Në momentin e parë kur ndryshon moti, shumë persona janë gati të rifreskojnë plotësisht ngjyrën e verës dhe të provojnë diçka të re, më serioze dhe që përshtatet me stinën.

Por,  nuk janë vetëm ngjyrat klasike të errëta që janë të lezetshme për dimrin, edhe ngjyrat e purpurta të ndritshme, rozë edhe bionde të arta janë shumë të bukura.

Sipas asaj që ju pëlqen dhe çfarë ju përshtatet më shumë ka mjaftë mundësi zgjedhje.

Më poshtë janë disa prej ngjyrave më trendy të dimrit.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel