Dua Lipa

Dua Lipa është shfaqur shumë provokuese me pozat e fundit në Instagram.

Ditëvetë fundit ajo është nominuar në çmimet për “American Music Awards’.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur miliona ndjekës, me pozat që mori para kamerës.

Krijuesja e hitit “Don’t Star Now” është shfaqur e veshur me një fustan unik me ngjyrë portokalli, që i theksonte linjat e formësuara trupore. Flokët kishte zgjedhur t’i bëjë të lëpira dhe i grumbulloi prapa kokës. Për makijazh artistja ka shkuar me nuanca më të errëta që e bënin edhe më të perfeksionuar.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel