Ana dhe Bearti në takim

Pjesa e tretë e takimit mes Anës dhe Beartit mori një rrjedhë komplet tjetër.

Duke parë ndrojtjen për t’u shprehur të Beartit, Ana mendoi një zgjidhje, lojë me pyetje apo dënim.

Bearti u “dënua” i pari dhe për këtë arsye, Ana i kërkoi që të heqë bluzën e të ekspozojë format trupore, veprim që djali zgjodhi ta refuzojë në studio.

Ndërkohë, Ana u “dënua” nga Bearti me një puthje, gjë të cilën bukuroshja nuk e kishte problem ta realizonte.

Kjo metodë e të pyeturit, nuk ishte parë ende këtë sezon të “Për’Puthen 2”. Por gjatë sezonit të parë, Dejvi e ka aplikuar disa herë këtë gjë, në takimet e bëra me Margaret dhe Edonën.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel