Moderatorja Dea Mishel, zbuloi në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”, se dikuar ka pas punuar shitëse në një dyqan produktesh kozmetike.

Ajo tha se e ka pasur ambicie që pas kësaj etape të bëhej një grimiere, gjë që e arriti. Më pas ajo thotë se doli në ekran dhe u rrit një karrierë, gjë që u arrit falë ambicies.

“Unë e kam filluar punën si shitëse, kam qenë shitëse në dyqan make-up sepse kam pasur dëshirë të isha gremiere. Më pas u rrita, u bëra gremiere, më pas fillova në një revistë mode, dola në televizion. Unë jam rasti i një njeriu që jam rritur në karrierë, sepse kam pasur ambicie”, u shpreh Dea Mishel.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel