Modelja e njohur shfaqet topless dhe u bën thirrje amerikanëve: Votoni

23/10/2020 15:37

Modelja e njohur, Ireland Baldwin po përdor rrjetet e saj sociale për të inkurajuar ndjekësit që të votojnë në zgjedhjet presidenciale.

25-vjeçarja u shfaq topless, por mbuloi një pjesë të gjoksit me ngjitëse ku shkruhej “Unë Votova”.

“Të votosh është diçka e mirë”, shkruan Baldwin teksa poston fotot në Instagram, nga oborri i shtëpisë së saj në Los Angeles.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel