Elton Ilirjani shpreh hapur pëlqimin: Të lutem mos ma merr Kujtim Gjuzin

23/10/2020 14:59

Biznesmeni Elton Ilirjani, mesa duket ka një pëlqim ndaj deputeti konservator Kujtim Gjuzi.

Ai dhe Silvana Bushati ishin të ftuar këtë të premte në emisionin “Shqipëria Live”, ku biznesmeni i bëri një kërkesë të veçantë Silvanës, e cila është pjesë e partisë së kryesuar nga deputeti.

Ilirjani i tha Silvanës se Gjuzit “mund t’i lëvizë mirë nëse është me mua”.

“Silvanë të lutem mos ma merr Kujtim Gjuzin. Edhe me mua mund t’i lëvizë mirë Kujtimit. Pa ardhur Jezu Krishti thashë ta kaloja me Gjuzin”, tha Ilirjani.

FOTO GALERI
3/10

Top Channel