Aktori Matthew McConaughey

Aktori Matthew McConaughey ka folur rreth ngjarjeve traumatike në jetën e tij, ndërsa zbuloi se ishte ngacmuar seksualisht në moshën 15 vjeç.

Fituesi i Oskarit, në të pesëdhjetat e tij ka folur për herë të parë në lidhje me përvojat e dhimbshme në kujtimet e tij të reja. Gjithashtu McConaughey përshkruan edhe një rast tjetër ku tregon se si një burrë e sulmoi seksualisht.

“Jam ngacmuar nga një burrë kur isha 18 vjeç, ai më rrëzoi pa ndjenja dhe më hodhi në pjesën e pasme të furgonit”, shkruan ai.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel