“Për’Puthen”/ Graciano ia plas në studio: Pas deklaratës, shumë meshkuj shqiptarë më kanë shkruar…

22/10/2020 20:03
Graciano në Për'Puthen

Në takimin me Tean, Graciano tregoi detaje nga e kaluara e tij me meshkujt.

Ai tha se e gjitha ka nisur kur ka qenë 18-vjeç dhe gjendej i vetëm në Evropë. Sipas djalit, vështirësitë financiare e shtynë që të ndërhynte në çifte të martuara në këmbim të parave.

I pyetur nga Tea në takim, nëse do të dëshironte të kishte prapë marrëdhënie me meshkujt, Graciano u shpreh se jo, por shtoi se nëse do të gjendej në sotuatë të vështirë, do ta bënte përsëri.

Ndër të tjera, djali tha se pas deklaratës së para pak javëve në studio, atij i kanë vërshuar qindra mesazhe nga meshkuj që i kërkonin marrëdhënie seksuale. “Jam habitur dhe thash me vete sa paska Shqipëria”, tha Graciano.

“Realisht po të ndodhem në një situatë të vështirë, kur të iki në Evropë do të shkoj. Pas deklaratës time më kanë shkruar shumë persona për këtë gjëra dhe jam habitur kam thënë sa paska dhe Shqipëria”, tha Graciano.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel