Kur gratë e famshme veshën të njëjtën gjë, në të njëjtën ditë!

22/10/2020 13:46

Të famshme, shumë të dëshiruara, të pasura e plot pushtet duket se gratë VIP mund të kenë çfarë të duan, përfshirë edhe një veshje të bërë posaçërisht për to.

Ja që nuk ndodh gjithmonë kështu dhe krejt papritur dy yje të Hollywood-it shfaqen më të njëjtin fustan apo kostum. Si për dreq, edhe në të njëjtin event…

FOTO GALERI
1/11
Toya Bush-Harris dhe Tinsley Mortimer

Top Channel