Momente nga “CMT Music Awards 2020”

Shfaqja e “CMT Music Awards 2020” këtë vit u zhvillua jashtë në mënyrë që të parandalonte përhapjen e pandemisë së COVID-19.

Fansat votuan pa u lodhur me shpresën për të parë yjet e tyre të preferuar të muzikës ‘country’ të nderuar gjatë “CMT Music Aëards 2020” të mërkurën në mbrëmje.

Emrat më të mëdhenj si Kelsea Ballerini dhe ylli i popit Noah Cyrus, shfaqën stilet e tyre individuale ndërsa zbukuruan tapetin e kuq të distancuar nga njerëzit  në Nashville të Tenesit.

Ndërkohë, Katy Perry dhe Taylor Swift vazhduan shkëlqimin e nga komoditeti i shtëpive të tyre.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel