Nga burrë në ‘grua’/ 26-vjeçari shpenzon 20 mijë euro për t’u dukur si Barbie, i ndodh e papritura (FOTO)

21/10/2020 20:52

Nga burrë në ‘grua’/ 26-vjeçari shpenzon 20 mijë euro për t’u dukur si Barbie, i ndodh e papritura (FOTO)

Nga burrë në ‘grua’/ 26-vjeçari shpenzon 20 mijë euro për t’u dukur si Barbie, i ndodh e papritura (FOTO)Homza

Šimša shkon në punë i veshur si mashkull dhe thotë se pëlqen femrat, por në kohën e lirë dëshiron të duket si femër, duke vendosur qerpikë të gjatë, duke veshur taka dhe paruke.

“Mund të vishem dhe të duket si femër, por në mendjen time jam mashkull 100%. Më tërheqin femrat, por disa nga ato e kanë problem pamjen time të jashtme. Dua që edhe femrat me të cilat dal të duken si Barbie”, shprehet 26-vjeçari i cili ka bërë edhe modifikime në fytyrë për t’u dukur si kukull.

 

 

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel