Faqet kryesore të mediave rozë në të gjithë botën u mbushën me lajmin, se një inxhinier gjerman, baba i tre fëmijëve i quajtur Mark Bryan, shkonte në punë i veshur me funde dhe fustane.

Ndërkohë kjo temë u diskutua pasditen e kësaj të mërkure në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ku i ftuar ishte grimieri i njohur Dario Doka. Ai e ka deklaruar orientimin e kundërt seksual dhe në studio tha se nuk është pro që të ekspozohet me të tilla veshje. Por pyetjes së Bietës nëse ka veshur funde apo fustan për qejf në shtëpi, grimieri iu përgjigj pozitivisht dhe shtoi se të gjithën e ka bërë për gallatë.

 

“Unë kur e pash më erdhi çudi, më shkoi mendja që ishte gay, por kur e pash që nuk ishte thash okay. Zakonisht shkon kjo mendja, unë nuk vishem, por lyhem bëj make up, jo gjatë ditës, sepse jam artist, prapë gjykohem paragjykohem. Por ka qenë dhe në kohën e atëhershme meshkujt vishnin fustanella. Nuk është ligj që një mashkull duhet të veshë patjetër pantallona dhe bluzë. Unë vetë nuk vishem, vetëm nëse do të bëj ndonjë transformim për video.  (Po ndonjëherë në shtëpi, para pasqyrës) Për qejf normal. Thjesht për qejf, për gallatë”, tha Dario

 

FOTO GALERI
1/8

Top Channel