Fotot/ Katy Perry dhe Orlando Bloom blejnë rezidencën luksoze, fqinj me Meghan Markle e princ Harryn

21/10/2020 19:29
Rezidenca luksoze

Katy Perry dhe i fejuari i saj, Orlando Bloom, kanë blerë një super rezidencë në Kaliforni për 14.2 milionë dollarë.

Pasi vajza e tyre Daisy Dove erdhi në jetë pak javë më pare ata kanë vendosur të shpërngulen në një shtëpi me hapësirë të bollshme në Montecito.

Prona prej 8.9 hektarësh ndodhet në mes të elitës së HollyWood-it, madje pranë familjes mbretërore me Princin Harry, Meghan Markle dhe bebin Archie 17 muajsh.

Vajza e çiftit erdhi në jetë në fund të gushtit, duke e bërë Perry-n nënë për herë të parë.

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel