Tayna

Artistja Tayna ka dalë shumë joshëse me fotot e fundit.

Ajo ka pozuar topless vetëm me një palë xhinse dhe flokët e drejta të lëshuara.

Tayna vjen me një imitim nga foto sesioni i fundit i Dua Lipës, yllit të pop muzikës ndërkombëtare e cila promovonte linjën e saj të xhinseve me Pepe Jeans, ndërsa si mbishkrim ajo shkruajti “Dua Lipa më shtyu ta bëj”.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel