Fjorela, e ka cilësuar si një “kapitull të mbyllur” takimet me djemtë më të vjetër në “Për’Puthen”.

Ajo ka thënë para disa puntatash se me djemtë aktual nuk dëshiron të dalë në takime dhe është në pritje të djemve të rinj.

Për këtë arsye, Marisi, i cili ka realizuar një takim me Fjorelën dhe e ka shprehur hapur pëlqimin për të, e pyeti se nëse djemtë nuk dëshirojnë të dalin në takim me bukuroshen brune, a do të largohej nga emisioni. Fjorela e pohoi këtë gjë dhe tha se nëse një gjë e tillë ndodh do të pranonte të largohej nga “Për’Puthen”.

Marisi nuk u duk i bindur dhe e mbylli këtë diskutim me një “të shohim”.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel