Ava Max

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max ka rrëfyer se një fans e ka përndjekur.

Gjatë një interviste për “Rain Mag”, Ava zbuloi se një djalë kishte shkuar disa herë në shtëpinë e saj me buqeta me lule.

Ajo tregoi se fansi kishte trokitur dhe kishte kërkuar që të takonte këngëtaren dhe nëna e saj ishte detyruar ta gënjente djalin duke u shtirur se nuk njihte person me emrin Ava.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel