Këngëtaren e njohur shqiptare Bleona Qerretin e kemi parë shpesh të eksperimentojë në fusha të ndryshme.

Së fundmi duket se këngëtarja ka gjetur një pasion të ri, boksin. Me anë të një video të postuar në “Intagram”,

Bleona shfaqet duke marrë leksione boksi nga boksieri i njohur rus Roman Kramazin, i cili në të kaluarën është shpallur edhe kampion bote.

E madje ajo duket gati dhe për të ftuar në duel: Kush është gati të luftojë me mua”, shkruan Bleona.

 

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel