Ndryshim marramendës! Dikur nxënësit më pak të famshëm të shkollës, sot nuk njihen më

19/10/2020 10:10

Procesi i rritjes është i vështirë, të duhet të pranosh ndryshimet që po ndodhin dhe të krijosh stilin tënd unik, teksa trupi yt zhvillohet.

Për disa duket se kalimi i viteve rezultoi spektakolar, duke u shndërruar nga nxënësit më pak të famshëm të shkollës, në yje 24 karatësh.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel