Një aksident i rëndë është shënuar në Kaliforni të SHBA-ve.

Raportohet se shoferi i një makine “Tesla Model 3”, u përplas me një shtëpi dhe menjëherë pas kësaj është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shkak i aksidentit thuhet se është bërë shpejtësia tejet normave të lejuara.

Policia ka arritur që ta arrestojë shoferin dhe mësohet si ai ka pësuar disa lëndime të lehta në trup si pasojë e përplasjes së fortë

 

FOTO GALERI
1/13

Top Channel