Pas takimit të dytë sqarues dhe të tretë në total me Fatjonin, Ana zgjodhi për takimin e radhës Beartin, djalin nga Kosova.

Ai u komentua shumë nga vajzat që në hyrje, të cilat e komplimentuan për fizikun muskuloz. Madje para disa ditësh ai i bëri në formë simbolike nga një buqetë me lule vajzave.

Bearti u shpreh i lumtur për takimin, duke qenë se është i pari për të.

Ndërsa Ana, do të përpiqet të lë pas krahëve takimet disi zhgënjyese me Fatjonin.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel