Ashley Graham tregoi edhe një herë format e saj mahnitëse në një selfie në pasqyrë krejtësisht nudo për më shumë se 11.5 milion ndjekës të saj.

Vetëm dhjetë muaj pasi lindi djalin e saj Isaac, vajza 32-vjeçare e Sports Illustrated u shfaq duke mbuluar gjinjtë e saj me duar dhe komplet e zhveshur.

Modelja, e cila kohët e fundit u kthye në pasarelë këtë muaj për Javën e Modës në Milano, u shfaq e freskët nga dushi me flokë të lagur dhe pa grim.

 

FOTO GALERI
1/17

Top Channel