“Shiko Kush LUAN”/ Ardian Bujupi do të donte që puthja e tij e parë të ishte me këngëtaren e njohur shqiptare!

17/10/2020 22:46

I ftuar i moderatores dhe autores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” ishte këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi.

Këngëtari i njohur u vendos përballë sfidës “Paintball” ku para kishte artistë shqiptarë, miq dhe konkurrentë në industrinë e muzikës.

Nëse puthjen e pare do ja jepte njërës prej vajzave në tabelë,cilën do zgjidhte Ardiani?

Ishte kjo pyetja që këngëtari zgjodhi të “godiste” në tabelë dhe vajza të cilën zgjodhi ishte Elvana Gjata.

Ndërsa vajza e cila sipas Ardianit do ishte idealja për një lidhje dashurie është Dhurata Dora.

Top Channel