Deklarata e Luana Vjollcës në “Shiko Kush LUAN” që habiti publikun: “Kam një bebe …”

17/10/2020 21:31

Pas tre sezonesh mjaft të suksesshme, “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën mban ende fronin e emisionit që thyen rekorde shikushmërie. Edhe sezoni i katërt ka treguar nga java në javë suksesin, duke grumbulluar miliona shikime në llogarinë e YouTube.

Spektakli i së shtunës mbrëma nuk është i dashur vetëm për publikun e gjithë Shqiptarisë, por edhe i moderatores dhe autores; e cila e cilëson “Shiko Kush LUAN” si një “bebe” të saj dhe ai ka mbushur plot 4 vjeç.

Kështu u shpreh Luana në fillim të emisionit duke habitur kapitenët dhe publikun, por duartrokitën kur dëgjuan se e kishte për emisionin, i cili është nën autorësinë e saj.

Çdo episod numëron mbi 1 milion klikime dhe kjo do të thotë se “bebi” i Luanës është “beb” për së mbari.

Top Channel