“Ftesë në 5”/ Bieta, Antoneta dhe Redona pranojnë sfidën për të bërë “squats” live… momenti që s’duhet humbur

16/10/2020 18:00

“Juristja Seksi”, Redona Koçi dhe Antoneta Koçi iu përgjigjën pozitivisht kërkesës së Bietës për të bërë “squats-a” live, në studion e emisionit “Ftesë në 5”.

Nën ritmet e muzikës, vajzat bukuroshe e kthyen studion një seancë stërvitore, ku në fokus ishte realizimi sa më i mirë i ushtrimit.

“Sfidën” e fitoi Redona e cila ka marrëdhënie më të mira me palestrën, e dyta u rendit Antoneta, ndërsa e treta Bieta, së cilës angazhimet e mëmësisë por edhe periudha e pandemisë ia kanë mohuar frekuentimin e palestrave.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

 

Top Channel