Rita Ora

Rita Ora është parë në shoqërinë e Chris Brown,  ish-të dashurës së tij, Ammika Harris, dhe djalit të tyre të vogël Aeko në Londër.

Këngëtarja 29-vjeçare e veshur me një xhup të zi mbuloi fytyrën e saj menjëherë sap pa kamerat dhe gazetarët.

Ndërsa 31-vjeçari, kishte veshur xhaketën e tij të trashë mbi xhinse të ngushta dhe një palë atlete.

Në përputhje me udhëzimet e tanishme të shëndetit dhe sigurisë, ylli amerikan mbuloi fytyrën e tij me një maskë mbrojtëse ndërsa po kalonte nëpër rrugë me djalin dhjetë muajsh Aeko, që e mbante në krahë.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel