Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Çifti i showbizzit Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë në vëmendjen e publikut prej shumë muajsh, qëkur bënë publike lidhjen e tyre.

Tashmë Sara organizoi edhe baby shower ku ra në sy barku i saj i rrumbullakosur dhe fustani që kishte zgjedhur të vishte.

Gjithashtu fotoja e tyre nudo, ku Ledri shfaqej duke i prekur barku Sarës gjithashtu bëri shumë bujë.

Fotot e saj janë të ngjashme me ato të blogeres së famshme,  Inanna Sarkis, ku edhe bukuroshja merr frymëzim e sidomos në këtë periudhë të veçantë të pritjes së ëmbël.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel