Produksioni pezullon Fjorelën nga emisioni, Tea rikthehet më mahnitëse se kurrë (FOTO)

15/10/2020 18:33

Produksioni i “Për’Puthen” ka disa rregulla strikte me konkurrentët e saj, ku nuk tolerohen vonesat në program.

Por Fjorela e ka thyer këtë rregull dhe produksioni përkohësisht e ka pezulluar. Kështu u shpreh moderatorja Bora Zemani në fillim të transmetimit të kësaj të enjteje.

Ndërkohë Tea u rikthye në emision. Ajo ka munguar për disa ditë për shkak të një ndërhyrjeje të balonit gastrik, e cila ka në fokus humbjen në peshë. Tea u shpreh se ndihet mirë dhe se shpreson që të humbasë maksimumi 10 kilogramë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel