Ç’po ndodh? Andi shfaqet në studio me byzylykun e dhuruar nga Tea, ndërsa ajo…

15/10/2020 18:48

Në takimin e fundit mes tyre, Andi dhe Tea blenë të dy nga një byzylyk të njëjtë.

Gjatë emisionit të sotëm, Andi u shfaq në studio me atë byzylyk, ndërsa Tea kishte preferuar të mos e vendoste.

Ajo e justifikoi këtë gjë, duke thënë se nuk i shkonte me veshjen.

Ndërkohë i pyetur nga moderatorja Bora Zemani, se a ka ndonjë domethënie mbajta në dorë e atij aksesori, Andi u përgjigj se jo, duke shtuar se i pëlqen të mbajë byzylykë.

Top Channel