Nga sherret e aktorëve tek ecja me të brendshme në rrugë, imazhet e rralla të shkrepura gjatë xhirimeve të filmave

14/10/2020 13:51

Një libër i ri mahnitës tregon yjet më të mëdhenj të filmave në botë, teksa punojnë në rrugët e Big Apple.

Fotografi njujorkez, Lawrence Schwartzwald, ka publikuar performancat më të bukura të aktorëve të famshëm të kapura gjatë xhirimeve.

Imazhet e pabesueshme u kapën nga i nderuari Schwartzwald ndërsa punonte në Manhattan. Ai i ripublikoi këto imazhe të rralla gjatë kohës së pandemisë.

Dhe – siç tregojnë këto fotografi – ato paraqesin gjithçka, nga përleshjet brutale te aktorët që shfaqen para fansave të tyre.

Një imazh i çuditshëm tregon Jack Black, duke u kthyer në një shfaqje televizive në një biçikletë të veshur vetëm me të brendshme.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel