Surprizë nga Kosova/ Konkurrenti bën për vete vajzat me një dhuratë fine… (VIDEO)

13/10/2020 19:50

Bearti është një nga konkurrentët më të rinj të emisionit “PërPuthen”.

Ai vjen nga Kosova dhe gjatë puntatës së sotme kishte menduar një suprizë për vajzat në studio, përfshirë këtu edhe moderatoren Bora Zemani.

Bearti u dhuroi vajzave nga një buqetë me lule, duke e shoqëruar atë me një përshkrim për to. Shqipen, ai e cilësoi si një vajzë të drejtpërdrejtë, por që flet shumë ndonjëherë. Ana Beratit iu duk shumë seksi dhe elegante. Ndërsa Fjorelën e përshkoi si një vajzë me një shikim shumë të bukur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

 

View this post on Instagram

 

Lule nga fushat e Kosovës për vajzat në studio @topchannelalbania @beartrexhepi @borazemani @olsamuhameti

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on

Top Channel