Këngëtarja e njohur Rovena Stefa, këtë pasdite ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”.

Ajo foli rreth ndërhyrjes që ka bërë në hundë dhe i bëri thirrje kryeministrit për të lejuar përsëri ushtrimin e aktivitetit të tyre.

Ndërkaq, këngëtarja u sfidua nga Bieta. Moderatorja i kërkoi që të tregonte emrin e këngëtarit që nuk do të bashkëpunonte kurrë ose në të kundërt, të bënte live 10 squats.

Këngëtarja preferoi të mos zbulojë emra dhe zgjodhi që t’i bindet ndëshkimit.

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel