Konkurrenti i ri me ide të qarta: Më kanë lënë amanet për të qetësuar Shqipen…

13/10/2020 19:26

Të premten, në studion e “PërPuthen” u mirëpritën 5 konkurrentë të rinj, Elvisi, Arjoni, Ervini, Bearti dhe Rogerti.

Moderatorja e emisionit Bora Zemani pyeti djemtë se si ka qenë kjo javë e parë dhe reagimi i publikut ndaj tyre. Djemtë thanë njëzëri se kanë marrë komente pozitive dhe tanimë presin të njihen me vajzat.

Elvisi, tregoi se miqtë e të afërmit i kanë dhënë një detyrë, “të qetësojë Shqipen”.

“Amanet ma qetëso pak Shqipen. Unë do e bëj këtë 50 % për veten dhe 50% për të tjerët”, tha Elvisi.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel