Drogë, alkool, depresion/ Sukses pas problemeve, këta janë VIP-at që ia dolën

13/10/2020 11:17

Karriera e yjeve hollivudiane nuk është e lehtë për t’u menaxhuar, ndaj ka ndodhur shpesh që disa personazhe të njohur të ekranit janë tërhequr nga projektorët, pasi kanë qenë të përfshirë në skandale apo incidente të ndryshme.

Rikthimi në rrugën e drejtë nuk është i lehtë, por shumë prej tyre ia kanë dalë. Ja një listë e përzgjedhur nga “Insider”.

FOTO GALERI
1/6
Wynona Ryder - Në vitin 2001 karriera e Ryder u përmbys pas një sërë arrestimesh, për akuzën e vjedhjes dhe posedimit të medikamenteve ilegale. Aktorja më pas deklaroi se e mësoi leksionin dhe se i vlerësoi vitet e largimit, për t’u rikthyer fuqishëm si protagoniste.

Top Channel