Tragjike/ Qëlloi veten në kokë me armën e të atit, ndërron jetë 3-vjeçari

12/10/2020 16:37

Një ngjarje tragjike është shënuar në Oregon të SHBA-së.

Sipas mediave lokale atje, një djalë 3-vjeçar ka qëlluar veten me armën e të atit. James Kenneth Lindquester ishte duke luajtur në dhomën e gjumit të prindërve, kur gjeti armën në sirtar.

Sipas raportimeve arma ishte e mbushur dhe nuk ishte e siguruar. Fëmija tërhoqi këmbëzën, duke qëlluar veten në kokë. Prindërit të alarmuar, lajmëruan menjëherë ambulancën. Fatkeqësisht ishte tepër vonë, pasi vogëlushi ndërroi jetë pak pas ngjarjes së rëndë.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel