“Pa ty asgjë s’do ishte e mundur”, dedikimi romantik i Albanit për Miriamin (FOTO)

11/10/2020 16:25

Dy këngëtarët e njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani mbeten prej vitesh një ndër çiftet më të dashur për publikun.

Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme, mes momenteve të bukura, suprizave dhe dedikimeve të ëmbla.

Së fundmi, Albani ka publikuar në profilin e tij të Instagramit dy foto krah së shoqes. Ai i ka shprehur dashurinë dhe mirënjohjen se pa të asgjë nuk do të ishte e mundur.

“Pa ty asgjë s’do ishte e mundur! Të dua” ka shkruar Albani.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duam.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel