“Shiko Kush LUAN”/ Ups! Trejsi Sejdini “gjuan në fytyrë” Feron, e quan: Vajza më pak seksi!

10/10/2020 21:57

Trejsi Sejdini ishte një nga të ftuarat e puntatës së tretë në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Modelja e njohur u vendos në “ring” përballë personazheve VIP me të cilët ka miqësi por edhe “armiqësi”. Si duket marrëdhënia mes Trejsit dhe reperit Fero nuk është më e njëjta. Dikur miq, ndërsa sot “armiq”.

Gjatë sfidës modelja u gjend para pyetjes: “Cila nga vajzat në thes është më pak seksi se ti?”

Pa hezitim Trejsi “gjuan në fytyrë” reperin; duke lënë të kuptohet se nuk kanë miqësi më dhe një ndër personazhet e njohur që e kanë bërë “block” është Fero.

“Shumë prej tyre më kanë “block”, tha Sejdini në fillim të lojës.

Top Channel