Problemet me ligjin të ish-partnerit, arsyeja e ndarjes? Trejsi Sejdi rrëfen për herë të parë të vërtetën në “Shiko Kush LUAN”

10/10/2020 23:56

Trejsi Sejdini ishte të shtunën mbrëma e ftuar në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Gjatë sfidës “Ndaje ose tortën” nuk mund të mungonte pyetja mbi një nga lajmet më të përfolura kohëve të fundit për modelen e njohur.

“Je përfolur së fundimi për ndarjen nga partneri yt. A ishin problemet e tij me ligjin, që të detyruan ta merrje këtë vendim. Na thuaj tani të vërtetën pse u ndave ose tortën …”, ishte pyetja të cilës Trejsi vendosi t’i jepte një përgjigje.

“Me ish-partnerin jam ndarë për arsye të tjera personale, përpara problemeve të tij me ligjin”, u përgjigj Miss Universe 2018 Trejsi Sejdini.

Top Channel