Takimi mes Teas dhe Andit nuk shkoj ashtu siç pritej, për këtë arsye bukuroshja bionde priti djemt e ri që do t’i afroheshin emisionit, për të zgjedhur djalin me të cilën do të dalë në takim.

Duke qenë se produksioni nuk pranoi kërkesën e saj për ta bërë pushim përsa i përket takimeve, Tea vendosi të dalë me Arjonin.

Djali që në hyrje shkaktoi reagime pasi u përfshi në një debat të ashpër me Shqipen.

 

Ndërsa nga krahu tjetër  Tea e përshkoi atë si mjaft interesant.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel